top of page

ACİL SERVİS

Özel Bir Nefes Hastanesi Acil Servisi hastanemizin açıldığı ilk günden itibaren 7 gün 24 saat Kesintisiz hizmet vermektedir.

 

Acil Tıp Uzmanın da yer aldığı 5 kişilik kadromuz bulunmaktadır.7 Gün 24 saat hizmet veren acil servisimizde mesai saatleri içerisinde 1 doktor çalışmakta olup hastanemize başvuran acil hastaların ilk karşılanması ve müdahaleleri acil servis birimimizde yapılmaktadır. Acil servisimize başvuran hastalarımızın ön karşılanmaları, ilk muayeneleri ve ilk müdahaleleri acil servis doktorumuz tarafından yapılır. İlk muayene/müdahale sonrasında Hasta/yaralıya uzman hekim tarafından ileri tetkik ve tedavilerin yapılması sağlanır.

 

Ayrıca hasta yönlendirme ve değerlendirme sistemiyle hastalar uygun polikliniklere yönlendirilerek, uygun sağlık hizmetini almaları, tedavilerini yaptırmaları sağlanmaktadır. Hastanemiz acil servisinde her türlü girişimler yapılabilmektedir. Bunun için acil servis birimimizde gerekli teknik ekipmanlarımız mevcuttur. Acil servis müdahale odamızda yeniden canlandırma (Kardiopulmoner Resüsitasyon) acil travmatik yaralanmalar, el cerrahisi acilleri, dahili aciller ve diğer her türlü acil vakalara müdahale edilebilmektedir.

 

Tüm birimlerimizde olduğu gibi Acil Tedavi Ünitemizde de günümüz tıbbının gerektirdiği yeni uygulama ve tedavi metodları değişikliklerine en kısa sürede uyum sağlamak hasta-yaralı yakınlarına daha iyi hizmet verebilmek için ileriye dönük çeşitli uygulama planları da yapılmaktadır.

 

Amacımız sizlerin çağımız teknolojisi ile donatılmış, rahat, huzurlu, sağlıklı ve güvenilir bir ortamda hizmet almanızı sağlamaktır.

bottom of page